21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Tego jeszcze nie było! Na torze F1GoKart rozpoczęły się Międzyuczelniane Kartingowe Mistrzostwa Kielc! Każdy, kto studiuje na uczelni w naszym mieście może do połowy lutego wziąć udział w kwalifikacjach, podczas których standardowa cena jazdy obniżona jest nawet o ponad 23%! Na najlepszego zawodnika czeka wielka kartingowa przygoda!

Format organizowanych mistrzostw jest bardzo prosty - 15 grudnia ruszyły kwalifikacje, które potrwają aż do 12 lutego 2015 roku. Odbywają się każdego dnia. Od poniedziałku do czwartku uczestnicy kwalifikacji płacą za 10-minutową jazdę niższą cenę, wynoszącą 20 zł.

Aby wziąć udział w kwalifikacjach, należy zarejestrować się w Mistrzostwach w recepcji toru, a następnie jeździć ile się chce! Po każdej jeździe, w której pobijecie swój rekord, możecie zgłosić go do recepcji toru i zostanie on wpisany na listę rankingową.

21 najlepszych osób z tej listy rankingowej na 12 lutego na godz. 22:01 zostanie zakwalifikowanych do finału Mistrzostw, który odbędzie się w formie Grand Prix 13 lutego 2015 roku.

Na najlepszego w całej zabawie czekają testy profesjonalnym gokartem na torze w Radomiu!

Uczestnikiem mistrzostw może być każdy student oraz pracownik kieleckiej wyższej uczelni, a regulamin Mistrzostw przeczytacie pod tym LINKIEM.

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl