21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

WALK - czyli Warszawska Akademicka Liga Kartingowa to projekt adresowany do studentów wszystkich warszawskich uczelni. Już w marcu zorganizujemy profesjonalne i ekscytujące wyścigi dla 48 studentów i studentek z całej Warszawy, którzy są głodni wyścigowych wrażeń! Na Ligę składać się będą 2 spotkania na torze, w tym roku po raz pierwszy w formie GRAND PRIX oraz po raz pierwszy na gokartach o mocy 9 KM!

Kto może wziąć udział w Lidze?

Każdy student, bez względu na uczelnię, kierunek czy wiek. Nie musisz interesować się motoryzacją czy posiadać świetnych umiejętności wyścigowych. Każdy jest u nas mile widziany - najważniejszą rzeczą w Lidze jest zabawa :)

Kiedy będą odbywały się wyścigi w ramach Ligi?

Spotykamy się 23 marca oraz 13 kwietnia na torze RCW. Wyścigi będą zaczynały się o 16.00.

Jak zgłosić się do udziału w wyścigach?

Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej: https://docs.google.com/forms/d/1LG51HbxYag2so8USW61YL0ad5XFPykzyJR2NVU5Q2YU/viewform

Koszt udziału w rozgrywkach to 230zł.

Każdy uczestnik, który wpłaci całą kwotę za uczestnictwo w lidze otrzyma zniżkę na przejazdy na torze RCW: 40zł/12min (ważną do 30.04.2015r.; cena standardowa 49 zł; zniżka ważna dla uczestnika i osoby towarzyszącej).

ZAPISY DO 20 MARCA!

Skoro to liga, to muszą też być nagrody. Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych Partnerów!

- skoki na bungee od firmy Centrum Sportów Ekstremalnych 2Wieże - kurs nurkowania oraz zniżki na kursy od Underwater.pl - książki od Wydawnictwa Komunikacji i Łączności - gadżety od firmy NICE.

Oprócz tego zapewniamy znakomitą zabawę i rywalizację oraz poczęstunek zapewniony przez restaurację Bazyliszek ;)

Kto jest organizatorem Ligi?

Jesteśmy członkami NZS SGH, mamy doświadczenie w organizowaniu różnych projektów i eventów. W tym roku będzie to już VI-ta edycja WALK!

Racing Center Warsaw to najdłuższy halowy tor kartingowy w Polsce. Został zaprojektowany tak, by spełnić wymagania zarówno miłośników dobrej zabawy jak i sportowców trenujących do zawodów.

Jak wyglądają rozgrywki ligowe?

W tym roku rozgrywki odbędą się w formacie GRAND PRIX! Każde spotkanie składać się będzie z dwóch faz: najpierw 2x10 minut w części eliminacyjnej, następnie w zależności od uzyskanych czasów uczestnicy kwalifikują się do finałów A, B oraz C (10 okrążeń). Po każdym spotkaniu będą przyznawane punkty w zależności od zajętego miejsca :) Rezultaty obu spotkań złożą się na klasyfikację końcową, która zadecyduje o ostatecznych wynikach!

Polubcie także nasz fanpage, by być na bieżąco z najnowszymi informacjami!

Warszawska Akademicka Liga Kartingowa

Niedługo informacje na temat Ligi pojawią się także na naszej stronie internetowej :) W razie pytań prosimy kontaktować się przez wiadomość prywatną na fanpage'u, bądź mailowo z koordynatorem: maciek.maruniak@nzs.org.pl :)

Wpłat należy dokonywać na konto: Niezależne Zrzeszenie Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie Al. Niepodległości 162 pok. 61a 02-554 Warszawa Nr konta: 20 2030 0045 1110 0000 0260 4680 Tytuł przelewu: Wpisowe na WALK, imię nazwisko

- Prosimy o przelanie 100 zł zadatku, bądź od razu całej kwoty 230 zł, w ciągu trzech dni od wypełnienia formularza w celu potwierdzenia zapisu.

- Uczestnik zostaje wpisany na listę startową dopiero po zaksięgowaniu wpłaty zadatku lub wpisowego. Po dokonaniu wpłaty należy oczekiwać na mail z potwierdzeniem. Jeżeli mail nie dojdzie w ciągu trzech dni prosimy o kontakt.

- Liczba miejsc jest ograniczona do 48. O znalezieniu się na liście startowej decyduje kolejność zgłoszeń.

- Dodatkowo, zarejestruj się w gokartsystem.pl (jeżeli jeszcze tego nie robiłeś), więcej informacji na gokartsystem.pl Gokartsystem to automatyczna aktualizacja twoich wyników na torze w internetowej bazie danych, możesz porównać się z innym a także wiele innych. Kartę kierowcy możesz nabyć na każdym torze działającym w systemie Gokartsystem, a także u Organizatorów Ligi, koszt: 10 zł.

- Jeżeli nie masz własnego kasku i chcesz jeździć w kasku RCW musisz posiadać kominiarkę. Istnieje możliwośc zakupu kominiarki na torze w cenie 10 zł.

Serdecznie zapraszamy!

>>> Wydarzenie na Facebook'u <<<

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl