21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Masz „Apetyt na gokarty” i chcesz zrobić coś dobrego ? Poczuj smak rywalizacji, doprawionej szczyptą adrenaliny. Dołącz do nas i weź udział w uczcie mistrzów sportów motorowych.

Co otrzymujesz w pakiecie?

- 3 przejazdy po 8 min(przejazd kwalifikacyjny oraz dwa przejazdy finałowe), - trening z gościem specjalnym - Gosią Rdest, - koszulka startowa + kominiarka pod kask - poczęstunek z lampką szampana po rywalizacji na torze, - laury dla zwycięzców i dyplomy uczestników

Apetyt Rośnie w Miarę Jedzenia #1

Komu możesz pomóc?

Czy znasz kogoś, kto potrafi żyć bez jedzenia ? Życie dzieci i osób dorosłych, które czekają na Twoją pomoc, uzależnione jest od kropli preparatów żywieniowych. Ze względu na różne choroby nie są oni w stanie przyswajać pokarmów w naturalny sposób. Potrzebne do życia wartości odżywcze, czerpią z kroplówek, podawanych przez kilkanaście godzin na dobę. Podaż mieszanin żywieniowych z jednej strony ratuje im życie, ale z drugiej jest ich największym ograniczeniem. Nigdy jednak nie tracą „Apetytu na Życie” a tak właśnie nazywa się Stowarzyszenie, w którym są skupieni.

Apetyt Rośnie w Miarę Jedzenia #2

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia „Apetyt na Życie”

Zapraszamy do zapoznania się z „Podsumowaniem apetycznego 2014 roku”

Goście specjalni

rdestMałgorzata Rdest

Pierwsza kobieta w historii Polski, która zdobyła tytuł Mistrza Polski w kartingu. Aktualnie jako jedyna Polka startuje w pucharze VW Castrol Golf Cup.

 

Lokalizacja

Tor kartingowy Racing Kart znajduje się tylko 7km od Krakowa w kierunku Kocmyrzowa. W nawigacji samochodowej należy wpisać Sulechów 22. Dla zainteresowanych organizator przewiduje dojazd.

Kontakt do organizatora

Stowarzyszenie "Apetyt na Życie" ul. Szkolna 2 32-080, Zabierzów Email: gokarty@apetytnazycie.org Telefon: +48 600 270 882

>>> Więcej informacji: Strona Internetowa <<<

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl