21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Na początku maja na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie przy ulicy Sprzętowej 6 odbędzie się finał pierwszych Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu. Do finału zostanie zakwalifikowanych po 10 najlepszych zawodników z Toru Kormoran w Olsztynie oraz Toru Speed Center w Elblągu.

Eliminacje będą trwały od 1 do 30 kwietnia i będą polegały na zdobyciu najlepszego czasu przejazdu podczas standardowych biegów. W zawodach może wziąć udział każdy, kto spełnia warunki regulaminowe jazdy gokartem dla dorosłych czyli min. 150 cm wzrostu i min. 50 kg wagi.

Finał odbędzie się 5 maja o godz. 17.00 na Torze Kartingowym Kormoran w Olsztynie. Podczas imprezy dwudziestu finalistów weźmie udział w kwalifikacjach, eliminacjach oraz wyścigach finałowych. Najlepsi zawodnicy otrzymają tytuły mistrzowskie oraz atrakcyjne nagrody m.in. wybrany model Skody na weekend z pełnym zbiornikiem paliwa, weekend w Zalesie Mazury Active Spa oraz szkolenie za kierownicą rajdowego samochodu na szutrowym torze.

MISTRZOSTWA WARMII I MAZUR W KARTINGU

Uczestnicy finału będą używać gokartów duńskiej firmy Dino z silnikami Honda GX200. Podczas zawodów finałowych, w celu wyrównania szans będzie obowiązywało wyrównanie wagowe kartów do wartości 80kg wagi zawodnika.

Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kartingu będą pierwszą tego typu imprezą w historii regionu w dyscyplinie kartingu halowego.

>>> Więcej informacji: www.torkormoran.pl <<<

Informacja prasowa

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl