21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Melbourne, Australia; 4 lutego 2016 – Oczekiwanie dobiegło końca: australijski deweloper Black Delta udostępnił pierwszy zwiastun KartKraft, wyczekiwanej z niecierpliwością gry wyścigowej z gokartami w roli głównej na PC.

Pierwszy zwiastun, składający się w całości ze scen z gry:

"Po powrocie do Australii z gamescomu 2015, na którym tytuł został tak dobrze przyjęty, zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do pracy nad przygotowaniami do wydania KartKraft w wersji Early Access. Dwanaście miesięcy po tym, jak stworzyliśmy studio w celu gruntownej przebudowy KartKraft, możemy w końcu pokazać, nad czym zespół Black Delta pracował" – mówi Zach Griffin, CEO Black Delta.

KartKraft jest rozwinięciem projektu studenckiego, początkowo zatytułowanego KartSim i stworzonego przez byłego kierowcę gokartów i prezesa Black Delta, Zacha Griffina. KartKraft oferuje wyścigi gokartami, przyspieszającymi od 0 do 100km/h w 3,1 sekundy przy trzykrotnie większych przeciążeniach, niż osiągają samochody.

KartKraft jest intensywną, niezwykle realistyczną grą wyścigową akcji, oferującą w pełni odwzorowaną fizykę gokartów, laserowo skanowane tory oraz pionierski wyścigowy tryb piaskownicy. Gracze mogą dostosowywać awatar, gokarty i zespół przy użyciu produktów partnerów, takich jak: FREEM, Alpinestars, CRG, IAME, MIR, Sparco, Arai, Arrow, Monaco, Praga i wielu więcej. KartKraft w wersji z wczesnym dostępem na Steamie planowany jest na pierwszy kwartał 2016. Gra oparta jest na silniku Unreal Engine 4.

Sporty motorowe na nowym poziomie - Pierwszy zwiastun KartKraft już dostępny #1

Główne funkcje gry: - KartKraft tworzy mistrzów: Brak zawieszenia, brak docisku aerodynamicznego, brak pasów; to jest prawdziwy wyścig gokartów. Udoskonalaj swoje umiejętności, walcząc z 30 innymi kierowcami, z których każdy chce jako pierwszy przekroczyć linię mety. Dzięki przeciążeniu na zakrętach sięgającym 3,5G co 3 sekundy można sobie szybko uświadomić, dlaczego wyścigi gokartów kształtują prawdziwych mistrzów.

- Oszałamiająca prędkość: Po przebiciu się przez niższe poziomy można odblokować ponad 45-konny, specjalnie w tym celu zbudowany gokart KZ2, zdolny do osiągnięcia 160km/h już 18 mm nad ziemią i przyspieszający do setki w 3,1 sekundy. Szybszy od McLarena MP4-12C i równie szybki jak Lamborghini Aventador!

- Wyścigi wokół globu – Od Europy Po USA: Wyścigi odbywają się na renomowanych torach, jak Sarno we Włoszech, Atlanta Motorsports Park w USA, Paul Fletcher International w Wielkiej Brytanii i Geelong Karting Club w Australii. Skanowane laserowo i oddane z dokładnością do milimetra sprawiają, że gracz ściga się na prawdziwym torze.

Sporty motorowe na nowym poziomie - Pierwszy zwiastun KartKraft już dostępny #2

- Realistyczna fizyka gokartów: W grze usłyszeć można wycie silnika osiągającego 21tys. obr/min., czuć opony wgryzające się w asfalt przy trzykrotnie większych przeciążeniach, niż osiągają samochody użytkowe. Dzięki jedynemu, dedykowanemu fizyce gokartów silnikowi, gra jest tak realistyczna, jak to tylko możliwe.

- Najlepszy zespół wyścigowy: Gracze mogą kupować gokarty, tworzyć drużyny oraz zapraszać przyjaciół, aby ścigali się razem z nimi. Za wygrane wyścigi można odblokować większe kwatery główne, drużynowe skórki, drony, zdalnie sterowane samochody i wiele więcej.

- Ścigaj się w dobrym stylu: Wyposaż swój awatar najmodniejszym sprzętem od Alpinestars, Freem, Arai, Sparco, Mir i wielu więcej. Dostępne są kombinezony, rękawiczki, buty i kaski, pozwalające na zmianę wyglądu gracza na torze.

Więcej na temat KartKraft można dowiedzieć się na http://kartkraftgame.com, Facebooku i Twitterze. Najnowsze informacje i wideo dostępne są także na Steamie lub oficjalnym kanale na YouTube.

Sporty motorowe na nowym poziomie - Pierwszy zwiastun KartKraft już dostępny #3

Informacja prasowa

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl