21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

SWS czyli Sodikart World Series. Jest to największy ogólnoświatowy ranking kartingowy, skupiający tory kartingowe z wózkami Sodikart. Zgłoszeni kierowcy, w ramach projektu, biorąc udział w lokalnych zawodach mogą zdobywać punkty. Ci, którzy nazbierają ich najwięcej, zostają zaproszeni na międzynarodowy wyścig SWS i będą reprezentować nasz kraj.

Po raz pierwszy w Polsce o pierwsze punkty będzie można powalczyć na łódzkim torze RCŁ. Oczywiście torów biorących udział w programie będzie więcej.

Chcąc startować w SWS należy najpierw założyć konto kierowcy na stronie: http://www.sodiwseries.com/en/become-sws-driver.html

Następnie śledzić wydarzenia na wybranych torach kartingowych w kraju i zdobywać punkty podczas SPRINT CUP, ENDURANCE CUP oraz JUNIOR CUP.

Jak już wspomnieliśmy, pierwszy historyczny SPRINT CUP i JUNIOR CUP odbędzie się na łódzkim torze Racing Center. Chcąc wziąć udział w tym wydarzeniu należy wejść na stronę: http://www.sodiwseries.com/en/?c=race&id=13818

Następnie wybieramy niebieski przycisk "connection".  Jeśli ktoś nie ma konta na SWS to najpierw klikamy zielony przycisk "create account". Jeśli ktoś ma problemy z językiem angielskim to z chęcią pomożemy utworzyć konto SWS i zapisać się na zawody.

SPRINT CUP będzie połączony z cyklicznymi zawodami RCŁ CHALLENGE, a pierwsze zawody odbędą się już 02.03.2016.

Będziemy Was informować o wszystkich zawodach zaliczanych do klasyfikacji SWS w Polsce. Mamy nadzieję że chętnie będziecie walczyć o punkty w 2016 roku i godnie  reprezentować Polskę na światowym finale SWS.

Nie wykluczone, iż GokartSystem.pl wesprze finalistów z Polski na światowym finale w 2017 roku. Nasza redakcja z pewnością wesprze medialnie wyjazd naszych rodaków.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji na naszym kartingowym podwórku, a w przyszłości również na międzynarodowym.

Redakcja - PolskiKarting.com.pl

zdjęcia - www.facebook.com/sodiwseries/

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl