21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

SWS czyli Sodikart World Series jest to największa ogólnoświatowa liga kartingowa, skupiająca tory kartingowe z wózkami Sodikart. Zgłoszeni kierowcy w ramach projektu, biorąc udział w lokalnych, krajowych zawodach zdobywają punkty. Ci, którzy nazbierają ich najwięcej to zakwalifikują się do międzynarodowych zawodów SWS i będą reprezentować nasz kraj na finale światowym.

Również w Tarnowie na obiekcie Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów będzie można powalczyć o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej tej niezwykle prestiżowej ligi na świecie. Organizatorem rozgrywek będzie klub kartingowy TTSK K-TEAM Tarnów.

Chcąc startować w SWS należy najpierw założyć w bardzo łatwy sposób i zupełnie darmowo konto kierowcy na stronie: http://www.sodiwseries.com/en/become-sws-driver.html

Następnie śledzić wydarzenia na wybranych torach kartingowych w kraju i zdobywać punkty podczas SPRINT CUP, ENDURANCE CUP oraz JUNIOR CUP.

Niebawem SPRINT CUP będzie połączony z zawodami na Speed Race Tarnów, a pierwsze zawody odbędą się już pod koniec maja 2016.

Będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich zawodach zaliczanych do klasyfikacji SWS w Polsce. Mamy nadzieję, że chętnie będziecie walczyć o punkty w 2016 roku i godnie reprezentować Polskę na światowym finale SWS.

Bez żadnych ograniczeń czasu, miejsca, na najbliższym torze w Twojej okolicy, na najbardziej prestiżowych torach świata, rywalizuj na własną rękę lub z przyjaciółmi.

Wszystkich zapraszamy do wspólnej rywalizacji na naszym krajowym kartingowym podwórku, a następnie również na międzynarodowym.

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl