21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

W dniach 21- 24 lipca 2016 odbędzie się międzynarodowy obóz kondycyjny dla kierowców rajdowych i wyścigowych. Organizatorem obozu jest specjalizujący się od kilku lat w pracy z kierowcami Marek Olszewski - były reprezentant kraju w triathlonie, trener Mistrzów Polski w pływaniu, kolarstwie MTB czy bieganiu. Od 4 lat trener Kajetana Kajetanowicza, Karola Basza czy Piotrka Parysa jr.

Analizując zmęczenie występujące w motorsporcie, okazuje się, że przygotowanie kondycyjne kierowcy stanowi ważny aspekt startach. Dla kierowcy zawsze najważniejsza będzie jazda samochodem, ale wydobycie maksimum potencjału nie jest możliwe bez dobranego pod potrzeby danej dyscypliny motorsportu treningu motorycznego. Misją letniego obozu jest zwiększenie świadomości uczestników o tym jak i dlaczego się przygotowywać, co i jak jeść, jak przygotowywać się mentalnie oraz jak prowadzić karierę młodego kierowcy wyczynowego.

Na potrzeby obozu został stworzony zespół fachowców.

Gościem i jednocześnie prowadzącym zajęcia z zakresu prowadzenia kariery zawodnika, będzie właściciel zespołu Formuły 1 - Giovanni Minardi. Zespół który prowadził takich zawodników jak Mark Webber, Fernando Alonso czy Giancarlo Fisichella.

Dietetyka - Mateusz Gawełczyk, były reprezentant Polski w pływaniu, od kilku lat specjalizujący się w pracy z wyczynowymi zawodnikami na poziomie kadry narodowej,

Trening mentalny - Psycholog sportu Grzegorz Więcław, z międzynarodowym doświadczeniem na poziomie kadry narodowej. Poprowadzi zajęcia z treningu wyobrażeniowego.

Odnowa biologicza - Dominik Pikorski, Mistrz Polski w cross triathlonie, będzie do dyspozycji zawodników przez cały obóz.

Trening motoryczny pod kątem motorsportu, wytrzymałości - Marek Olszewski.

2nd Summer Training Camp #1

W trakcie obozu do dyspozycji kierowców będą 3 profesjonalne symulatory jazdy wyścigowej, dzięki współpracy z TRITON Racing team. Zajęcia na symulatorach to jeden ze stałych punktów. Obóz zostanie zakończony 6 godzinnym wyścigiem długodystansowym w zespołach 3-4 osobowych. Nie jeżdżący w danej chwili kierowcy będą mieć do wykonania zadania na koncentrację, refleks, wytrzymałość. Będzie duża dawka pozytywnego zmęczenia i team spirit.

Uczestnicy otrzymają również bogate świadczenia: event’ową odzież treningową, bidony wyścigowe, pakiet odżywek renomowanej firmy Power Bar.

Termin zgłoszeń: do 6 lipiec 2016 Limit miejsc: 10-12 osób Miejsce: Jura Krakowsko-Częstochowska Zgłoszenia i informacje szczegółowe: e-mail: marekolszewskicoach@gmail.com lub tel.: (+48) 515-679-081

Facebook: https://www.facebook.com/OlshCoaching

Informacja prasowa

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl