21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Już za 2 tygodnie (21-24 lipiec) na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wystartuje 4 dniowy obóz kondycyjny dla kierowców rajdowych i wyścigowych, organizowany przez Marka Olszewskiego. Trenera Karola Basza, Kajetana Kajetanowicza i Piotrka Parysa. Zgłoszenia przyjmowane są do końca tygodnia.

Uczestnicy Training Campu wezmą aktywny udział w zajęciach ze specjalistami z dziedzin: dietetyki w sporcie, warsztatach treningu mentalnego, treningu fizycznego (w tym wspinaczka skałkowa) czy treningu na profesjonalnych symulatorach. Ponadto gościem i jednocześnie prowadzącym zajęcia z prowadzenia kariery kierowcy wyścigowego będzie Giovanni Minardi z Formuły 1. W trakcie obozu rozegrane zostaną wewnętrzne zawody w których wyłoniony zostanie kierowca najlepiej przygotowany do sezonu pod kątem psychomotorycznym.

Event zostanie zakończony 6h wyścigiem Endurance na symulatorach w zespołach 3 osobowych. Relacja z wyścigu będzie dostępna Live z profesjonalnym polskim komentarzem na kanale YouTube. Ponadto zawodnicy dostaną wysokiej jakości świadczenia m.in. odzież treningową Craft, czy suplementy Power Bar.

Logo - Training Camp for professional drivers #1

„Misją naszego wydarzenia zwiększenie świadomości prozdrowotnej profesjonalnych kierowców wyścigowych. Naszym celem jest poprawa wyników sportowych w motorsporcie poprzez odpowiednio dostosowany trening psychomotoryczny. Jednym z warunków wysokiej jakości pracy jest nauczyciel. Jako organizator i trener mam przyjemność współpracować z zespołem ludzi pasjonatów i specjalistów w swoich dziedzinach, którzy w trakcie obozu będą dzielić się swoją wiedzą. Będzie dużo nauki, ale i rywalizacji. Zapraszam!” Marek Olszewski.

Bazą wydarzenia będzie nowoczesny, położony w centrum Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd , 4-gwiazdkowy hotel POZIOM 511 Design Hotel & SPA. Miejsce to generuje świetne warunki do przeprowadzenia wielu form treningów i odnowę biologiczną na wysokim poziomie.

Logo - Training Camp for professional drivers #2

Więcej informacji szczegółowych i zgłoszenia: mail: marekolszewskicoach@gmail.com

Informacja prasowa

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl