21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

W sobotę 16-tego czerwca w krakowskiej hali go-kartowej WRT Karting przy ul. Makuszyńskiego odbędzie się Karting Show 2018. To już druga edycja tego wydarzenia współorganizowanego przez właścicieli toru oraz ekipę RACE.GT – twórców rozwiązań informatycznych wspomagających uprawianie sportów ekstremalnych, organizację testów i zawodów sportowych oraz prowadzenie halowych torów gokartowych dla amatorów.

Osią eventu będą zawody sportowe na torze gokartowym. Podobnie jak podczas pierwszej edycji zawody będą otwarte, a udział darmowy dla wszystkich chętnych. Przez większą część dnia odbywać się będą przejazdy kwalifikacyjne, na podstawie których czołówka zawodników zostanie rozstawiona w popołudniowych biegach eliminacyjnych. Ich zwycięzcy spotkają się w wieczornym finale, który będzie zwieńczeniem imprezy. Historia pokazuje, że wydarzenia na których kompletni nowicjusze i amatorzy mogą spróbować swoich sił w rywalizacji z bardziej doświadczonymi rywalami jest często miejscem do złowienia wybitnego talentu. Udział w Karting Show będzie wspaniałą okazją do postawienia swojego pierwszego kroku do profesjonalnego ścigania się, a dla stałych bywalców obiektu, do przetestowania toru po kolejnej przebudowie i rozbudowie.

Wydarzenie będzie uświetnione wieloma dodatkowymi atrakcjami. Podczas imprezy będzie można spotkać, porozmawiać, zdobyć autograf od wielu doświadczonych zawodników rajdów, wyścigów samochodowych i kartingu. Bezpośrednio przed wyścigiem finałowym planowany jest panel dyskusyjny, podczas którego profesjonalni zawodnicy podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoimi doświadczeniami w zakresie szlifowania umiejętności, technik treningu, doskonalenia jazdy, przygotowania fizycznego oraz rozwoju osobistego.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zawodach zapraszamy do polubienia i śledzenia wydarzenia na facebook’u https://www.facebook.com/kartingshow - znajdziecie tam szczegółowe informacje dotyczące planowanego harmonogramu imprezy oraz nagrodach dla zwycięzców rywalizacji. Do zobaczenia na torze WRT Karting w sobotę 16-tego czerwca od godziny 11:00!

Szczegółowy Harmonogram Imprezy

11:00-14:00 – Pierwsza część eliminacji
- jazdy testowe i kwalifikacyjne do zawodów
- Nagroda dla najszybszego juniora i najszybszej juniorki
- spotkanie i konsultacje z utytułowanymi zawodnikami

14:30 – Rozdanie nagród dla juniorów

15:00 – 19:30 Dalsza część eliminacji
- jazdy testowe i kwalifikacyjne do zawodów
- prezentacja nowej oferty WRT Karting
- Czas na dyskusję i konsultacje z instruktorami i doświadczonymi zawodnikami

19:30 Oficjalne otwarcie nowej części toru WRT Karting

20:00 zawody
- 50 najlepszych osób dnia, w 5ciu grupach.
- Wyścig! 10 najlepszych osób z kwalifikacji

21:30 – 22:00 rozdanie nagród

Nie czekaj w kolejce. Zarezerwuj przejazd

https://race.gt/pl/shop-online/voucher/karting-show-2018

Informacja prasowa

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl