21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

To był wspaniały rok zmagań w cyklu JMP Racing Team Challenge. 10 wyścigów zwieńczone finałową rozgrywką, która niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci uczestników – zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym.

Mistrzami cyklu zostali Michał Góra i Maciej Wyszyński z Teamu eM. Wicemistrzostwo powędrowało do jednego z duetów Opelnaftowa Team, który reprezentowali Sergiusz Madej i Kuba Całek. Najniższy stopień podium wywalczony został przez drużynę JMP Racing w składzie Marek Piechuła i Daniel Fickowski. Nie można zapomnieć też o wkładzie w ten wynik, jaki miał Leszek Borowiec, startujący w pierwszych rundach sezonu 2017 w barwach JMP Racing.

Dziękujemy wszystkim za udział w całej serii, za zaangażowanie i pracę nad swoimi umiejętnościami, co skutkowało stale podnoszącym się poziomem rywalizacji. Mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni i zaszczycicie nas swoją obecnością w następnym roku.

Podziękowania kierujemy do Autodrom Sosnowiec gokarty.sosnowiec.pl za wspaniałą współpracę i nienagannie przygotowywany sprzęt na każdą odsłonę zmagań. Dzięki wysiłkowi pracowników toru każdy wyścig był bardzo wyrównany i gwarantował widzom sporo emocji.

Słowa wdzięczności przekazujemy także na ręce Jarosław Gieras i AUTO MOTO KLUB GLIWICE, którzy od wielu sezonów wspierają nas i działają na rzecz profesjonalizacji naszej serii.

Życzymy Wam wszystkim udanej końcówki 2017 roku. Z tymi, którzy zdążyli się zapisać, widzimy się na JMP Racing Christmas Cup. Resztę zapraszamy na JMP Racing Team Challenge 2018 – runda I, która odbędzie się 8 stycznia 2018 na torze S-kart – Tor Kartingowy w Bytomiu.

Informacja prasowa

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl