21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

W minioną sobotę zabrzański zespół kartingowy przeprowadził ostatnie przedsezonowe testy na torze Wallrav Race Center w Starym Kisielinie. Była to pierwsza wizyta teamu na tym torze od ostatniej rundy sezonu 2012 i zarazem od czasu rozbudowy nitki toru. Celem było dalsze doskonalenie sprzętu i jeszcze lepsze zestrojenie go pod upodobania zawodnika.

Pogoda dopisała. Choć w godzinach porannych temperatura była niska a niebo zachmurzone, z biegiem czasu aura zdecydowanie się poprawiła, a warunki na torze zachęcały do wytężonej pracy.

Wszystko przebiegało zgodnie z planem do momentu, gdy kamera onboard urwała się z mocowania i uszkodziła chłodnicę, zmuszając tym samym zespół do wcześniejszego powrotu do domu.

JMP-racing-Stary-Kisielin-2014-3

Marek Piechuła: „Ciężko cokolwiek powiedzieć. Mam wrażenie, że naszym przygotowaniom do tegorocznej rywalizacji towarzyszy pech. W Austrii zatarcie silnika, tutaj z kolei uszkodzenie chłodnicy. Jedynie testy w Vysokim Mycie przebiegły po naszej myśli. Szkoda, bo planowaliśmy przetestować kilka rozwiązań, a nie zdążyliśmy tego zrobić.„

Teraz przed teamem JMP Racing 2 tygodnie przerwy, a tuż po niej – w dniach 25-27 kwietnia 2014 – na torze Kart Arena Ypsilonka w Chebie odbędzie się pierwsza runda serialu ROK Cup. Czego powinniśmy się spodziewać?

Marek Piechuła: „W Chebie może wydarzyć się dosłownie wszystko. Bardzo lubię ten tor, ale z racji nie do końca udanych testów nie jestem w stanie stwierdzić, na czym stoimy. Nasze miejsce w szeregu poznamy dopiero po kwalifikacjach. Mam nadzieję, że będziemy w czołówce klasy ROK Senior, a już na pewno zrobimy wszystko, by tam się znaleźć. Póki co nie pozostaje nam nic innego jak tylko zregenerować siły i wykorzystać ostatnie dni przed rozpoczęciem sezonu na dopięcie wszystkich spraw na przysłowiowy ostatni guzik.„

JMP-racing-Stary-Kisielin-2014-1

Źródło: www.jmpracing.pl

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl