21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Kilka tygodni temu zabrzański team poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą Mach1 Kart i związanym z nią debiucie Marka Piechuły w serii Rotax Max Challenge CEE w kategorii DD2 Max. To jednak nie koniec niespodzianek. JMP Racing zostało bowiem oficjalnym importerem Mach1 w Polsce!

Mach1 Kart to niemiecki producent sprzętu kartingowego z siedzibą w Brackenheim, istniejący na rynku od ponad 45 lat. W międzyczasie podwozi Mach1 używało wielu znanych kierowców, na czele z 7-krotnym mistrzem świata Formuły 1 - Michaelem Schumacherem.

Lecz Mach1 nie żyje przeszłością. Sztab wykwalifikowanych pracowników na co dzień dokłada wszelkich starań, by produkty wychodzące z fabryki Mach1 zapewniały osiągi zgodne z oczekiwaniami ich użytkowników. A że spełniają, najlepiej świadczą wyniki osiągane przez zespół fabryczny Mach1 Motorsport oraz inne zespoły wspierane przez Mach1, do grona których w tym sezonie dołączy JMP Racing.

Wszystkich zainteresowanych podwoziami i innymi komponentami marki Mach1 zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia strony internetowej teamu JMP Racing (www.jmpracing.pl). Gwarantowana fachowa obsługa i doradztwo!

Tekst: Marek Piechuła

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl