21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Za nami 4. runda włoskiej serii ROK CUP AREA NORD. Tym razem areną zmagań był tor Azzurra w Jesolo. Zaawansowaną stawkę kierowców SENIOR ROKA uzupełniał także Szymon Szyszko, który w tabeli sezonu jest obecnie 6 na 50 sklasyfikowanych zawodników . Pierwsze zawody, po długiej przerwie spowodowanej kontuzją żeber , zaliczył także młodszy z braci - Maciek, który wystąpił w licznej stawce (36 kierowców) JUNIOR ROKA. Piękna pogoda towarzyszyła im przez cały weekend, a kilku cennych wskazówek, udzielił braciom także Robert Kubica.

KOLEJNA DAWKA WŁOSKICH EMOCJI #3

Niedzielne zmagania rozpoczęły kwalifikacje poszczególnych kategorii. Jako pierwszy na torze pojawił się Szymon, który czasówkę SENIOR ROKA podsumowuje 10 rezultatem. W półfinale prowadzi zaciekłe pojedynki z Manuelem Gritti i ostatecznie metę mija jako 11 . W wyścigu finałowym zostaje sklasyfikowany na miejscu 9.

KOLEJNA DAWKA WŁOSKICH EMOCJI #1

Maciek, który pierwszy raz w tym roku uczestniczył w zawodach , podsumowuje czasówkę JUNIOR ROKA 10 rezultatem 1. grupy startowej. Batteria, czyli bieg eliminacyjny to dobre tempo kierowcy. Tuż po starcie awansuje o 2 oczka, które następnie traci, by ponownie na parę okrążeń przed końcem sięgnąć 9 miejsca i zakwalifikować się do głównego finału . Niestety ostatni bieg rundy okazuje się dla niego pechowy. Start w środku stawki, połączony z agresywną włoską jazdą kończy się incydentem już na pierwszym zakręcie, a pogięte drążki kierownicze uniemożliwiają dalszą rywalizację.

KOLEJNA DAWKA WŁOSKICH EMOCJI #2

Jak zawsze, wyścigowi bracia gorące podziękowania kierują do zespołu Speedkart, Karola Basza, Kamila Wódki, Paolo Zani'ego, oraz rodziców i dziadków, którzy wspierają ją ich podczas każdych zawodów.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl