21 październik 2019 | Przez: SPEEDMAN

W miniony weekend na położonym nieopodal ...

30 czerwiec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Junior Cup - Zawody Kartingowe dla Dzieci ! - 6 ...

18 kwiecień 2019 | Przez: SPEEDMAN

Dobiegły końca trzydniowe testy dla tegorocznych ...

30 marzec 2019 | Przez: SPEEDMAN

Opadł już ostatni kurz po zaciętej rywalizacji ...

11 grudzień 2018 | Przez: SPEEDMAN

W sobotę 8 grudnia na Torze Kartingowym Kormoran ...

20 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

W niedzielę, 18 listopada, podczas targów Warsaw ...

17 listopad 2018 | Przez: SPEEDMAN

Karol Basz i Vito Postiglione mają za sobą trudne ...

Miniony weekend upłynął Kubie Gregule na zmaganiach 2 rundy serii ROTAX CENTRAL EASTERN EUROPE TROPHY. Areną zmagań był węgierski tor Pannonia Ring, gdzie kierowca ścigał się w zaawansowanej, międzynarodowej stawce SENIOR MAXA.

Niedzielne zmagania poprzedzały otwarte sesje treningowe. Kuba przez piątek i sobotę wyjeżdżał w sumie na tor aż 18 razy, a ostatni wyjazd podsumował 3 rezultatem.

KUBA I 2 RUNDA ROTAX CEE #1

Pokonując okrążenie kwalifikacyjne w czasie 45.583s. zapewnił sobie 5 pole startowe do półfinału. Tuż po starcie biegu, kierowca traci parę parę oczek, lecz szybko podejmuje próby awansu i ostatecznie, po serii zmagań z Dawidem Dziochą wraca na 5 pozycję.

KUBA I 2 RUNDA ROTAX CEE #3

W finale Kuba prezentuje świetne tempo i sięga 3 lokaty. Niestety na jednym z okrążeń popełnia błąd przez co spada o 4 oczka. Pech nie opuszcza go również w super-finale rundy. Ponownie do zaciekłej rywalizacji dochodzi z Dawidem Dziochą, która kończy się dla niego między innymi wyrwaną chłodnicą, oraz kontuzją nogi. Uszkodzenia sprzętu uniemożliwiają Kubie kontynuowanie biegu, przez co opuszcza przedwcześnie rywalizacje.

KUBA I 2 RUNDA ROTAX CEE #2

W podsumowaniu biegu Kuba sklasyfikowany został na 22 pozycji. Kolejne zawody, a tym samym szansa na odrobienie start już 17-19 czerwca na torze w Kecskemet.

Informacja prasowa Zdjęcia: Media4U

Polecane filmy

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl