Karting halowy

 • XV Otwarte Kartingowe Mistrzostwa Tarnowa 2017 już za nami

  11 grudzień 2017

  W niedzielę 10 grudnia 2017 roku odbyła się kolejna fascynująca rywalizacja za kółkiem małych bolidów w MAŁOPOLSKIM OŚRODKU SPORTÓW MOTOROWYCH – TORZE SPEED RACE TARNÓW, gdzie adepci kierownicy ostro walczyli z ułamkami sekund na torze podczas zawodów kartingowych z cyklu XV Otwartych Kartingowych Mistrzostw Tarnowa. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich

  ...
 • Irzykowski wygrywa 1 rundę Pucharu Zimy

  09 grudzień 2017

  7 grudnia odbyła się pierwsza rudna pucharu zimy. Nowy cykl zawodów rozpoczęła stawka 20 zawodników. W tym sezonie całkowicie została zmieniona formuła zawodów, zawodnicy przejechali tylko jedne kwalifikacje 5 min do dwóch wyścigów na dystansie 20 okrążeń, w obu kierunkach jazdy. Obowiązkowych PIT-STOP'ów zawodnicy mieli

  ...
 • Świąteczne GRAND PRIX Łodzi 2017

  05 grudzień 2017

  Zapraszamy Was na ostatnie w 2017 roku zawody kartingowe na Racing Center Łódź ! Każdy może się zgłosić, każdy może spróbować swoich sił. Zawody przygotowują, poprowadzą i będą sędziować doświadczeni: Paweł Kołodziej i Artur Pel.

 • FINAŁ JMP RACING TEAM CHALLENGE 2017

  02 grudzień 2017

  To był wspaniały rok zmagań w cyklu JMP Racing Team Challenge. 10 wyścigów zwieńczone finałową rozgrywką, która niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci uczestników – zarówno pod względem sportowym, jak i organizacyjnym.

 • Szydłowski mistrzem 9 sezonu Łódzkiej Ligi Kartingowej

  23 listopad 2017

  W minioną niedzielę 19 listopada odbyła się 7 finałowa runda 9 sezonu ŁLK. 25 zawodników walczyło o ostatnie punkty w sezonie. Forma standardowa 3x 5min kwalifikacje + wyścig na dystansie 25 okrążeń z dwoma obowiązkowymi PIT STOP-ami. PLUS BONUS FINAŁOWY - super finał 25 okrążeń (dla top 10 klasyfikacji generalnej).

 • Mistrzostwa Warmii i Mazur w Kartingu 2017

  20 listopad 2017

  Zapraszamy do udziału w kolejnej, trzeciej już edycji Mistrzostw Warmii i Mazur w Kartingu – DINO KART na Torze Kormoran w Olsztynie. Impreza odbędzie się 10 grudnia 2017 roku i ma charakter otwarty, może w niej wziąć udział każdy zgłoszony wcześniej kierowca, który spełnia warunki regulaminu.

 • Mamy remis na czele punktacji ŁLK !

  28 październik 2017

  Był pot, były łzy, błędy, kary, adrenalina i ponad 3 godziny rywalizacji. Wczoraj 27 października odbyła się 6 Runda Łódzka Liga Kartingowa, do walki o czołowe miejsca walczyło 25 kierowców z czego 23 zostało klasyfikowanych do międzynarodowej punktacji Sodi World Series - SWS. 

 • 15-godzinny finał Endurance Cup Poland i powrót juniorów

  21 wrzesień 2017

  Łódzki halowy tor kartingowy Racing Center Łódź lada dzień zaliczy jeden z najbardziej pracowitych weekendów. W sobotę odbędzie się najdłuższy w Polsce, bo 15-godzinny wyścig kartingowy na hali, który zakończy premierowy sezon cyklu Endurance Cup Poland. Z kolei w niedzielę rano do rywalizacji po wakacyjnej przerwie powracają najmłodsi uczestnicy serialu

 • Spotkanie Lublin – Rzeszów na Cartmax

  18 wrzesień 2017

  Od dawna lubelski tor Cartmax nie cieszył się taką popularnością jak ostatniego piątku , tj. 15.09.

 • Szkolenie z 4RACE

  12 wrzesień 2017

  W dniu 30 sierpnia, dzięki uprzejmości firmy 4race, wraz z grupą znajomych mieliśmy okazję uczestniczyć w profesjonalnym treningu kartingowym na torze Słomczyn. Do naszej dyspozycji firma 4race oddała 3 profesjonalnie przygotowane gokarty Senior Max, jakimi na co dzień ścigają się profesjonalni zawodnicy startujący w serii Rotax Max Challenge. Istotnym aspektem,

 • Ogromny sukces wakacyjnej akcji "Pierwszy krok w kartingu"

  06 wrzesień 2017

  Zakończyliśmy Karting Camp Tarnów 2017 i po raz kolejny sport kartingowy w regionie małopolski przebił swoją popularnością inne ogólnodostępne dziedziny sportów. To największy i jedyny taki w Polsce realizowany program, w którym integrują się różne grupy dzieci i młodzieży w ramach ogólnopolskiej akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

  ...
 • Z wizytą w Krakowie

  05 wrzesień 2017

  Od naszej ostatniej wizyty w stolicy małopolski wiele się zmieniło w świcie kartingu.

 • Juniorzy wychodzą na prowadzenie

  22 sierpień 2017

  Łódzki Racing Center Team Junior objął prowadzenie w punktacji cyklu długodystansowych halowych wyścigów kartingowych Endurance Cup Poland. Podobnie jak podczas inauguracyjnego weekendu, 13-letniego Adama Szydłowskiego w gokarcie Sodi RX8 zmieniał 15-letni Mikołaj Pel, co zaowocowało zwycięstwami w siódmej i ósmej rundzie ECP na torze Racing Center Łódź. Zawody

  ...
 • Idzie nowe....

  22 sierpień 2017

  Dysponując chwilą czasu postanowiliśmy pojawić się na niedzielnej „pojeżdżawce” na lubelskim torze CARTMAX i powspominać dawne dobre czasy.

 • Drugi przystanek Sprint Cup Poland

  15 lipiec 2017

  W najbliższą niedzielę, 16 lipca od godz. 09:00 na halowym torze Racing Center Łódź wystartuje druga runda cyklu kartingowego Sprint Cup Poland.

 • 2. urodziny RCŁ

  25 maj 2017

  Minęły 2 lata od pierwszego przejazdu na torze Racing Center Łódź – dokładnie wtedy rozpoczął on swoją działalność.

 • Wyższy poziom kartingu na RCŁ

  19 maj 2017

  Tuż przed 2. urodzinami tor halowy Racing Center Łódź przygotował dla kierowców wiele niespodziankę.

 • Prestiżowe ściganie i atrakcje na jubileusz RCŁ

  15 maj 2017

  Największy halowy tor kartingowy w Łodzi, czyli Racing Center Łódź zaprasza w weekend 20-21 maja na świętowanie drugich urodzin obiektu zlokalizowanego przy ul. Wydawniczej 5 w centrum miasta. Organizator przygotował atrakcyjne zawody dla juniorów i dorosłych zaliczanych do prestiżowego rankingu Sodi World Series oraz całą masę promocji i nagród do

 • Jeszcze 2 dni do PIKC 2017

  27 kwiecień 2017

  2 dni pozostały do rozpoczęcia najważniejszych zawodów w kraju. 

 • 6.RUNDA ŁÓDZKIEJ LIGI KARTINGOWEJ

  22 styczeń 2017

  Zapraszamy na kolejną rundę Łódzkiej Ligi Kartingowej w Gokart Arena ŁÓDŹ. Wystartować może każdy, minimalny wzrost uczestnika to 150cm.

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl