PIKC - oficjalny i jedyny w Polsce NQS - KWC

NQS (National Qualifier Series) – czyli eliminacje krajowe, które dają możliwość wyłonienia najlepszych kierowców w przystępnej cenie. PIKC są pierwszymi w historii eliminacjami na terenie naszego kraju.

Dla najlepszych czekają już miejsca na stronie Mistrzostw Świata !!! kartworldchampionship.com/Drivers.html

PIKC 2014

Termin PIKC

24-25.05.2014 r. – start zawodów o godz. 8:45

Ilość miejsc ograniczona!

Są to zawody dwudniowe (prawie 22 godziny rywalizacji), które wyłonią najlepszych specjalistów halowego kartingu w Polsce w kategorii SENIOR (urodzeni przed 22 lipca 2001) oraz JUNIOR (urodzeni po 22 lipca 1997, ale przed 22 lipca 2004). System rywalizacjii będzie obowiązywać zbliżony jak na KWC, najgorszy wynik z eliminacji nie będzie liczony.

Wystarczy opłacić wpisowe!

PIKC będzie się składać z 3 części:

- wyścig eliminacyjne (wszyscy zawodnicy w nich startują); - wyścigi finałowe (do tej grupy dostanie się tylko część kierowców, według największej ilości punktów); - wyścig super-finał (jest to pojedynek między 12 najwytrwalszymi zawodnikami całych zawodów, z których tylko najlepsi wygrają nagrody i darmowe wpisowe na KWC !

Miejsce PIKC

Silver Gokart Center, Rondo Hermana Hakena 1, Szczecin www.silverhotel.pl

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl