Do Polish Indoor Kart Championship 2014 pozostało 68 dni.

Już w połowie marca lista uczestników, którzy zgłosili się do udziału w PIKC przekroczyła, w kategorii Senior 90-ciu zawodników. Listę rezerwową tworzy dodatkowo 14 kierowców. W kategorii Junior jest już 21 zgłoszeń a z dnia na dzień pojawiają się nowi kierowcy. Oczywiście o uczestnictwie decyduje terminowe nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 16.04.2014r.) oraz wpłata (do 25.04.2014r.).

Jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał uważnie Regulaminu PIKC 2014 zapraszamy do lektury. Regulamin znajduje się pod linkiem: pikc.pl/regulamin . Dla zagranicznych gości została przygotowana również anglojęzyczna wersja regulaminu.

Koszulka_projekt_PIKC_banerW tym roku organizator PIKC przygotował niespodziankę. Co roku uczestnicy dopytywali się o pamiątkowe koszulki, dlatego w tym roku będą one dostępne w limitowanej wersji w cenie 40zł. Chętnych uczestników oraz kibiców, którzy zechcą nabyć taką pamiątkę zapraszamy do kontaktu pod adresem:  redakcja@pkarting.pl. Projekt koszulki można obejrzeć pod linkiem:

www.polskikarting.com.pl/oficjalna-koszulka-pikc-2014/

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl