Masz „apetyt na gokarty” i chcesz zrobić coś dobrego ? Poczuj smak rywalizacji na torze, doprawionej szczyptą adrenaliny i dołącz do wyjątkowego event’u organizowanego na rzecz dzieci i osób dorosłych leczonych żywieniowo.

Stowarzyszenie „Apetyt na Życie” gorąco zaprasza do udziału w wyścigach kartingowych organizowanych na torze gokartowym Racing Kart w Sulechowie. Już 11 kwietnia br. (sobota) o godzinie 17.00, będzie unikalna okazja do zmierzenia się z Gościem Specjalnym - Gosią Rdest - byłą mistrzynią Polski w kartingu i uczestniczką tegorocznej edycji pucharów Volkswagen Golf Cup oraz Audi TT Sport Cup.

Apetyt Rośnie w Miarę Jedzenia #1

Niezapomniane emocje, pokaźna dawka adrenaliny, trening z gościem specjalnym, kwalifikacje i wyścigi finałowe to wszystko będzie czekać na uczestników wydarzenia. Oczywiście nie zabraknie również poczęstunku i wręczenia laurów dla zwycięzców w poszczególnych grupach.

Szczegóły dotyczące imprezy można znaleźć na stronie www.ApetytNaGokarty.pl. Obowiązkowa rejestracja i bilety na wydarzenie są dostępne na portalu www.ApetytNaGokarty.evenea.pl. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapraszamy do rejestracji bez zbędnej zwłoki.

Komu możesz pomóc ?

Czy znasz kogoś, kto potrafi żyć bez jedzenia ?

Apetyt Rośnie w Miarę Jedzenia #2

Życie dzieci i osób dorosłych, które czekają na Twoją pomoc, uzależnione jest od kropli preparatów żywieniowych. Ze względu na różne choroby nie są oni w stanie przyswajać pokarmów w naturalny sposób. Potrzebne do życia wartości odżywcze, czerpią z kroplówek, podawanych przez kilkanaście godzin na dobę. Podaż mieszanin żywieniowych z jednej strony ratuje im życie, ale z drugiej jest ich największym ograniczeniem. Nigdy jednak nie tracą „Apetytu na Życie” a tak właśnie nazywa się Stowarzyszenie, w którym są skupieni, które jest organizatorem tego eventu.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Stowarzyszenia „Apetyt na Życie” ?

Zapraszamy do zapoznania się z „Podsumowania apetycznego 2014 roku” , jak również na stronę internetową i fanpage Stowarzyszenia na Facebook’u.

Dołącz do nas ! Twoja obecność ma wymierną wartość, dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń i może podnieść jakość życia osób na żywieniu.

Informacja prasowa

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl