Kilka dni temu, a dokładnie 8 czerwca 2015 na torze E-Racing Center (Stadion Żużlowy, ul. Kwiatowa 55, Gorzów Wlkp.) odbyły się I Mistrzostwa Dziennikarzy Gorzowa w E-Gokartach.

W Mistrzostwach mogli brać udział tylko i wyłącznie czynni dziennikarze z Gorzowa, obecnych nie było wielu, ale atmosfera była naprawdę niesamowita. Większość z nich pierwszy raz jechała na gokartach, a zwłaszcza na elektrycznych. Sądząc po ich rozradowanych minach, musiało im się bardzo podobać.

I-Mistrzostwa-Dziennikarzy-Gorzowa-w-E-Gokartach_002Do zawodów zgłosili się dziennikarze:Radio Zachód, telewizja Teletop, Sportowe Fakty, Radio Gorzów 95,6, sportowefakty.pl, stalgorzow.pl, Tygodnik Żużlowy, egorzow.pl, i gazeta Gorzów bez cenzury oraz Stal TV.Wyniki I Mistrzostw Dziennikarzy Gorzowa w E-Gokartach prezentujemy poniżej.

FINAŁ A 1. Kamil Dratwiński 2. Tomasz Jocz 3. Ryszard Rachlewicz 4. Marcin Malinowski

FINAŁ B 1. Joanna Frąckowiak-Poczaj 2. Anna Pilkiewicz 3. Sebastian Górny

Najlepszy czas podczas zawodów osiągnął Kamil Dratwiński.

I-Mistrzostwa-Dziennikarzy-Gorzowa-w-E-Gokartach_003Pierwsza trójka zwycięzców w nagrodę (oprócz medali i dyplomów) otrzymała dodatkowy przejazd gokartami z mocą 23 koni mechanicznych.

Informacja prasowa

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl