Po raz kolejny odbyła się niezwykle ciekawa rywalizacja za kółkiem gokartów. W imprezie wzięło udział ponad 500 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja trwała w dniach 27-31 maja 2016 roku. Całą imprezę rozegrano w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XXII Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2016.

To niezwykłe sportowa rywalizacja tradycyjnie już odbyła się w Małopolskim Ośrodku Sportów Motorowych - Torze Speed Race Tarnów. Turniej był bardzo emocjonujący i trzymające w napięciu do samego końca wszystkich kibiców. Walka o jak najlepsze czasy była bardzo zacięta, a poziom niezwykle wyrównany.

Ale przede wszystkim liczyła się dobra zabawa sportowa, która miała na celu popularyzację sportów motorowych, w tym sportu kartingowego wśród mieszkańców miasta Tarnowa i regionu. Była to również ciekawa forma spędzenia wolnego czasu w ramach akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa".

Otwarty sportowy turniej kartingowy z cyklu Karting Super Cup Tarnów 2016 za nami #1

Wyniki - Podium - Karting Super Cup Tarnów 2016

Kategoria MINI – 4,5KM

Franciszek Liszka - 36,02 Aleksander Nowak - 36,34 Jan Link - 36,97

Kategoria MIDI – 6,5 KM

Dawid Rzymek - 36,25 Marcin Dębicki - 36,33 Tomasz Dudek - 36,42

Kategoria MAX – 9 KM

Maciej Skuza - 35,22 Tomasz Dudek - 35,30 Dawid Rzymek - 35,36

Serdecznie gratulujemy emocjonującej rywalizacji i świetnej zabawy !!!

Serwis informacyjny przeznaczony zarówno dla kierowców wyczynowych oraz tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sporcie kartingowym.

Nasza Kartingowa Mapa Polski prezentuje obiekty sportowe, na których wraz z ze znajomymi możecie rozwijać swoją wyścigową pasję.

Jeśli wiesz o czymś czego nie ma w Naszym serwisie, prosimy o kontakt: redakcja@pkarting.pl